×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

PLANSZÓWKI – dla dużej głowy i małej główki

Opublikowano: 21 czerwca 2017

Dixit, Osadnicy z Catanu, Kolejka, Żółwie, Magiczny labirynt… Te i wiele innych gier – dla dzieci, dorosłych i graczy w każdym wieku – posiada w swoich zbiorach i wypożycza zabrzańska Biblioteka.

 Gry-11-1

A amatorów popularnych planszówek wciąż przybywa. Znużeni wszechobecnym światem wirtualnym, chętnie spotykamy się w „realu”, by wspólnie usiąść za stołem, oddać się grze i towarzyszącym jej sporym emocjom. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu, integrację rodzinną czy przyjacielską. Zaś wakacyjne popołudnia i wieczory wydają się do tego wprost stworzone. Zatem – czas na start!

Gry planszowe wypożyczają dwie placówki MBP w Zabrzu: Filia nr 6 w Rokitnicy (ul. Krakowska 52, tel. 32/272 39 42) oraz Filia nr 11 (ul. Wolności 177, tel. 32/271 60 41).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodajmy, że Filia nr 6, wspólnie ze stowarzyszeniem Kartel Kulturalny, organizuje w swojej siedzibie comiesięczne turnieje „Twoja kolej – odkryj gry planszowe”. Kolejne spotkanie we wrześniu. Zapraszamy!

Regulamin wypożyczania gier: https://www.biblioteka.zabrze.pl/dla-czytelnikow/regulaminy/regulamin-wypozyczania-gier-planszowych

 


« Wstecz

Instytucje kultury

Muzeum Górnictwa Węglowego Teatr Nowy
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu Muzeum Miejskie w Zabrzu 
Miejski Ośrodek Kultury Filharmonia Zabrzańska
Skansen Górniczy "Królowa Luiza"  Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO

Polecamy

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje