×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Migaj z nami!

Opublikowano: 4 maja 2017

Język migowy warto poznać z wielu powodów. Niektórym jest on potrzebny w pracy, innym przydaje się w kontaktach z głuchymi członkami rodziny lub przyjaciółmi. W Filii nr 12 MBP w Zabrzu właśnie zaczyna się kurs języka migowego (uczestnicy poznają alfabet palcowy), dzięki któremu można porozumiewać się z osobami niesłyszącymi.

Pierwsze zajęcia już w poniedziałek – 8 maja – o godz. 16.30. Lekcje, które prowadzić będzie pani Małgorzata Arendarczyk, przewidziane są na 1 godzinę w cyklu 6 spotkań.

Kurs jest bezpłatny, a zapisać można się dzwoniąc pod nr: 32/ 278 44 96 lub po prostu przychodząc na pierwsze spotkanie. Przypomnijmy, że Filia nr 12 MBP mieści się przy ul. Wyzwolenia 2.

Alfabet_palcowy2


« Wstecz

Instytucje kultury

Muzeum Górnictwa Węglowego Teatr Nowy
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu Muzeum Miejskie w Zabrzu 
Miejski Ośrodek Kultury Filharmonia Zabrzańska
Skansen Górniczy "Królowa Luiza"  Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO

Polecamy

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje