×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

„Dwójka” cała w kwiatach

Opublikowano: 5 maja 2017

 

Filia nr 2 MBP w Zabrzu-Biskupicach  zaprasza na wystawę Grupy 18-Obsydian zatytułowaną „Kwiaty”. Rzecz bardzo na czasie. Wernisaż w poniedziałek – 15 maja – o godz. 17.15.

Wystawa jest efektem pracy artystów, którzy bardzo tęsknią za słońcem i poprzez swe malarstwo mają nadzieję zmienić zimną aurę tej wiosny w umajoną i rozpromienioną śwatłem łąkę pełną barw. Będzie można obejrzeć obrazy, których autorami są: Alina Borowska, Barbara Sproncel, Michał Wiejak, Renata Krawczyk, Iwona Wolańska-Stachurska, Werner Szczepanik, Joanna Szweda, Bożena Webs, Krzysztof Webs, Jadwiga Fastnacht i Wiesława Pawłowska-Migdał. Wystawa otwarta będzie do końca maja.

„Na rozgrzewkę” prezentujemy grafikę Michała Wiejaka.

 Wystawa Kwiaty w F2-Kwiat czasu przeszłego I_3do2


« Wstecz

Instytucje kultury

Muzeum Górnictwa Węglowego Teatr Nowy
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu Muzeum Miejskie w Zabrzu 
Miejski Ośrodek Kultury Filharmonia Zabrzańska
Skansen Górniczy "Królowa Luiza"  Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO

Polecamy

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje