×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Pierwsze koty (i biedronka) za płoty

Opublikowano: 20 kwietnia 2017

 

W Filii nr 11 naszej biblioteki w środę, 19 kwietnia, zainaugurowany został cykl spotkań dla rodziców z maluchami „Czytelnicze poranki – Pierwsze czytanki”. Jak było? Opowiadają organizatorki.

Czytanki-3

Za nami pierwsze „Czytelnicze poranki…”. Mimo chłodu na dworze u nas było bardzo ciepło i radośnie Nasi najmłodsi czytelnicy poznali książeczki kontrastowe oraz książki dotykowe. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się pozycja „Kto zjadł biedronkę?” – nie dziwimy się, ten kryminał wciąga ;) Z mamami rozmawiałyśmy o tym, jak ważne jest czytanie, jak wpływa na dzieci i dlaczego warto czytać im od pierwszych miesięcy życia. Na kolejne spotkanie już szykujemy kilka niespodzianek – śledźcie nasz profil na fb. Serdecznie dziękujemy za wczorajsze spotkanie. To było bardzo słodko zaczytane towarzystwo.

Czytelnicze-3Czytanki-4logo_czytank_f11


« Wstecz

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje