×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Edukacja? Tak – zdrowa i smaczna!

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Zabrzu, projekt pani Bożeny Czerwińskiej (bibliotekarz szkolny), dołączył do ogólnopolskiego programu edukacyjnego: Winiary „Żyj Smacznie i Zdrowo”, który skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej. Inicjatywa ma na celu kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz przeciwdziałanie marnowaniu żywności.

ZSO-3-5  ZSO-3-7

We wtorek, 11 kwietnia, w szkole odbył się konkurs kulinarny połączony z prelekcjami promującymi zdrowy styl życia. Pani z Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej w Zabrzu przybliżyła uczniom zasady zdrowego żywienia, a bibliotekarki z Filii nr 13 przedstawiły ranking TOP 10, mający na celu popularyzację książek o tej tematyce. Uczniowie przygotowali przepyszne potrawy na konkurs, wśród których wyłoniono trzech laureatów.

ZSO-3-8


« Wstecz

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje