×
Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - kliknij tutaj...

Bibliografia WWW

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM KATALOGIEM BIBLIOGRAFII:

Kliknij tutaj

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Windykacja w MBP!

W celu odzyskiwania wierzytelności Biblioteka podpisała umowę z firmą windykacyjną. Więcej...

Bierzemy udział

Współpracują z nami

Czytniki e-booków w Bibliotece

Opublikowano: 11 września 2015

Szanowni Państwo, dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo korzystać z platformy IBUK-libra umożliwiającej bezpłatny dostęp do ok. 2000 tytułów.

Od września postanowiliśmy pójść o krok dalej i udostępnić Państwu e-czytniki. Można je wypożyczyć w Bibliotece Centralnej (ul. ks. J. Londzina 3) i w Filii nr 13 (ul. Wyzwolenia 9), a także skorzystać na miejscu, w Czytelni (ul. Wyzwolenia 4).

e czytniki

Czytelnik może wypożyczyć urządzenie na okres 4 tygodni z możliwością  przedłużenia okresu wypożyczenia o kolejne 4 tygodnie, pod warunkiem, że  sprzęt nie został wcześniej zamówiony przez inną osobę. Z czytników mogą korzystać osoby pełnoletnie po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 PLN.

Szczegółowe zasady korzystania z e-czytników znajdą Państwo w regulaminie.

 


« Wstecz

Instytucje kultury

Muzeum Górnictwa Węglowego Teatr Nowy
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu Muzeum Miejskie w Zabrzu 
Miejski Ośrodek Kultury Filharmonia Zabrzańska
Skansen Górniczy "Królowa Luiza"  Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO

Polecamy

Biblioteka bierze udział w zatwierdzonym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego programie Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek".

* * *

W roku 2016 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznanych MBP w Zabrzu w wysokości 109 913,00 zł zakupiono 5739 woluminów (w tym 76 audiobooków).

Nasze publikacje