Każdy ma swój kalendarz adwentowy. My Proponujemy – czytelniczy! Zapraszamy do akcji „Adwentowe czytanie”, organizowanej przez bibliotekę w SP nr 1. im. Stalmacha w Wiśle.
To inicjatywa kierowana do przedszkoli, szkół, świetlic i bibliotek, która promuje codzienne, krótkie głośne czytanie w grupie przez 24 dni.
Aby zdążyć przed przerwą świąteczną organizatorzy ruszają z czytaniem już 18 listopada. Kto dołączy później, może nadrobić.
Więcej informacji: https://adwentoweczytanie.pl/