Przegląd tygodnia #15

Mamy propozycję na dwa najbliższe popołudnia dla tych, którzy jeszcze nie mają planów. Na przyjemnie spędzony czas proponujemy spotkania ze sztuką i grami. Zapraszamy!

11 kwietnia 2022, 17.00

Wernisaż wystawy „Nieoczywisty obraz kobiety”

We wnętrzach Biblioteki sztuka prezentuje się doskonale. Można przekonać się o tym przychodząc i oglądając obrazy Arlety Joanny Skurskiej. Na pracach zobaczymy tematy zaczerpnięte z życia codziennego i własnych doświadczeń, stąd portrety, pejzaże, architektura czy kwiaty. Arleta Skurska jest malarką intuicyjną oraz poetką. Należy do kilku grup artystycznych, w tym do: 18 Obsydian, Sztuka bez barier 14 oraz Stowarzyszenia Barwy Śląska.

Na wernisaż wystawy „Nieoczywisty obraz kobiety” zapraszamy w poniedziałek, 11 kwietnia, do Filii nr 2 przy ul. Bytomskiej 28, na godzinę 17.00. Natomiast wystawę można oglądać do końca kwietnia, w godzinach otwarcia Filii.

12 kwietnia 2022, 18.00

Spotkanie 11. Poziomu

Jeśli Monopoly to za mało, a brakuję chętnych do wspólnej gry w „Brzdęk”, to spotkanie 11. Poziomu, jest idealnym rozwiązaniem. Po raz kolejny gracze spotkają się przy planszach. Do spotkania dołączyć może każdy chętny, bez względu na poziom zaawansowania lub znajomości gry. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 32 271 60 41. Zapraszamy we wtorek, 12 kwietnia, na godzinę 18.00 do Filii nr 11 przy ul. Wolności 177.