Badanie satysfakcji użytkowników bibliotek

Szanowni Państwo,

Od 03 października do 07 listopada 2019 r. Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu bierze udział w badaniach satysfakcji użytkowników, odbywających się w ramach projektu Analiza Funkcjonowania Bibliotek (AFB), prowadzonego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety, której celem jest ocena jakości naszych usług. Jej wyniki pomogą nam lepiej dostosować funkcjonowanie biblioteki do Państwa potrzeb. Prosimy o szczere odpowiedzi, zgodne z odczuciami.

Ankieta dostępna jest w wersji drukowanej w następujących placówkach: Wypożyczalnia Centralna, Filia nr 2, Filia nr 5, Filia nr 6, Filia nr 9, Filia nr 11, Filia nr 14, Filia nr 15, Filia nr 17, Filia nr 20

Ankieta dostępna jest również w wersji elektronicznej poprzez usługę Google. Firma Google ma własną politykę prywatności, dlatego prosimy o zapoznanie się z jej treścią dostępną po linkiem (Polityka prywatności google)

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety (Tutaj)

Zapraszamy do wypełnienia ankiety